LibreOffice

Iš OeeTechWiki.
Jump to navigation Jump to search


„LibreOffice“ – tai galingas raštinės programų paketas. Paprasta ir aiški naudotojo sąsaja, darbo priemonių gausa išlaisvins kūrybiškumą ir padidins produktyvumą. „LibreOffice“ yra galingiausias laisvasis raštinės programų paketas ir apima šias programas: tekstų rengyklę „Writer“, skaičiuoklę „Calc“, pateikčių rengyklę „Impress“, grafikos ir struktūrinių schemų rengyklę „Draw“, duomenų bazių programą „Base“ bei formulių rengyklę „Math“.


Užsuk į LibreOffice svetainę lietuvių kalba

Atsisiūsk Naujausią Libre Office programinę įrangą


Dirbkite su įvairiausių formų dokumentais: „LibreOffice“ suderinamas su daugeliu dokumentų formatų, tarp jų ir su „Microsoft“® „Word“, „Excel“, „PowerPoint“ ir „Publisher“ dokumentų formatais. Tačiau kur kas daugiau galimybių „LibreOffice“ suteikia naudojant savą, modernų ir atvirą, standartizuotą dokumentų formatą „OpenDocument“ (ODF).

Esamą „Microsoft“® „Word“,„Excel“, „PowerPoint“ formato dokumentą atidarykite su „LibreOffice“, redaguokite šį dokumentą ir išssaugokite „Microsoft“® „Word“,„Excel“, „PowerPoint“ formatu, tuo pačiu išsaugokite ir PDF formatu.

su „LibreOffice“ redaguokite PDF formato dokumentus.

Išplėskite galimybes su plėtiniais Gausias numatytąsias „LibreOffice“ galimybes galima dar labiau išplėsti įdiegus plėtinius. Atsisiųskite papildomų programos funkcijų ir dokumentų šablonų.